This is my life...

o mně a mých tajnostech

Homepage

Škola v plném proudu

Tak je to tu. Studentský život v plném proudu. Ráno vstát, najíst se, projet se tramvají s podivnými individui, posedět si pár hodin ve staveništi., a pak zas domů. Potom spánek, učení, pařby, úklid.... však to znáte.
Minulý týden byl hodně hektický. Měla jsem toho děsně moc, na učení hlavně. Navíc chvilku trvá, než´ si člověk po několika měsíčním žití ze dne na den zas zvykne na nějaký ten pevnější rytmus. Moc sem toho nenaspala a možná i proto mě ve čtvrtek večer skolila nemoc. Nachlazení bylo zrádné, dva dny sem měla teplotu a bylo mi děsně a naštvalo mě to tím víc, že sem chtěla jít ve čtvrtek na velkou školní party....

V sobotu jsem ale už neodolala, a vyrazila se spolubydlící a jejíma dvěma kamarádkama do víru nočního života. Sice jsem drobnou část noci prochrchlala a prosmrkala, ale i tak to bylo naprosto super! Tanec, nealko pití (kvůli tuně paralenu) a dobrá nálada,úchylové, krev na autobusové zastávce a pranice mezi opilými Němci... zkrátka divoká noc. Domů jsme dojeli ve tři čtvrtě na pět. A kupodivu mi v neděli odpoledne po probuzení nebylo o moc hůř. Jen kašel se zhoršil. Rýma skoro přešla. Aneb jak řekla Cindy, moje spolubydlící...: "´ne Partytour muss doch jedem wohl tun!" :)

Těšim se na další! Ve čtvrtek máme party v bytě, ale zatím to vypadá, že MĚ nikdo nepřijde, protože nikdo nemůže, Což je KATASTROFA! :( jsem z toho trochu smutná.

Poslední komentáře
17.07.2012 00:53:36: Good page, Continue the wonderful work. Appreciate it! My page ... my article tools
13.07.2012 05:05:32: Nice Website, Continue the wonderful job. Thanks a lot. My web site read this blog and get stoned
12.07.2012 11:28:03: Thanks for sharing this nice website. Feel free to visit my page click here button
06.07.2012 18:20:10: Wow this is a invaluable websites. Also visit my webpage - my article network