This is my life...

o mně a mých tajnostech

SIFE

 

Od března 2009 jsem aktivní členkou SIFE týmu v Drážďanech. Je to v podstatě momentálně dost důležitá součást mého života, a proto jsem se rozhodla napsat o SIFE a našem skvělém týmu pár řádků. :) A protože se toho děje celkem dost, rozhodla jsem se tomu přidělit spešl sekci. :)


Moc mě mrzí, že v České republice zatím žádný tým není. Tak doufám, že si o téhle skvělé věci někdo přečte a rozhodne se to změnit.

 Momentálně je nás 13. Jsme studenti z TU Dresden a HTW Dresden. Jsme super tým a těšíme se na National Cup na konci června :)

 

 Hodně krátce řečeno:

SIFE je mezinárodní studentská nezisková organizace. Týmy studentů po celém světě pomáhají místním lidem tím, že podporují sociální podnikání. To znamená, že pomáháme firmám, obyčejným lidem, postiženým, dětem... Většinou jsou ale naše projekty zaměřené na ekonomiku a perspektivu. Studenti mají možnost prakticky použít vědomosti, které se naučili na universitě. Ale také mají možnost nové vědomosti získat. V SIFE spolupracují studenti, univerzity a obchodní společnosti. Díky tomu získaji aktivní členové kontakty pro budoucí povolení. :)


Více info na www.sife.org nebo http://st.sife.de/index.php

sife handout für studenten.pdf, (80.45kB)
A tady je výtažek informací z prezentace :)
sife presentation.pdf, (1.5MB)
Co je SIFE? Měla jsem referát v jednom předmětu. Tady je krátká prezentace v němčině :)