This is my life...

o mně a mých tajnostech

AKCE

Zákupy

25.-29.8.2008 (pro mě až 26.-29.8.)

Náš nejen třídní sraz na konci prázdnin.

Je to tradice, ale tenhle rok proběhlo několik poprvé:

● Poprvé jsem tam byla i já, protože už mi bylo 18 a rodiče konečně nemohli mnoho namítat.

● Poprvé se tahle akce konala v Cempu v Zákupech, dříve to třikrát proběhlo ve Sloupu, nedaleko od Zákup.

● Poprvé bylo hezké počasí, nebyla děsná kosa a mohli jsme se minimálně dva dny koupat.

Celkem nás bylo 11, později 9 v chatě pro pět lidí. J Čtyři holky (já, Píďa, Blanche a Káťa) a zbytek kluci. V podstatě jsme si žili skvěle. Přes den koupání nebo Shaun, the sheep. J A výborný zeleninový salát!

Večer grilování a v noci alkohol, hodně letěly koktejly z vodky a džusů, taky fernet a božkov peprmint. Fuj. Ale já za ty tři noci vypila jen svou lahev bílýho vína, cinzano semi secco a trochu Martini od Káti. Takže nic moc. Měla bych se polepšit.

Noci byly asi nejzajímavější. Viděla jsem nahatýho Koudela “na princeznu”, když kluci a Andy hráli slíkací poker a opilý Koudel se rozhodl mě vyděsit, když jsem si v koupelně čistila zuby.

Nedalo se moc spát. Do rána byl děsnej rámus a potom zase kluci horzně chrápali. Nejvíc mě asi nasral Grošup. Ráno se mi konečně povedlo na chvíli usnout, pak byla Blanka náměsíčná a probudila mě. Nestihla jsem zase usnout, protože k nám přišel Grošup a měl z Blanky vánoce, začal hulákat, že mluví ňákým cizím jazykem, kterej v životě neslyšel. Takže mě dokonale probudil. Pak si lehnul a za pět minut začal hlasitě chrápat. Jak se mu to sakra povedlo usnout během pěti minut?! Káťa to vzdala a šla spát dolů do kuchyňo-obýváku” a já jsem s nervama v koncích zkonstatovala, že budu lesba, protože ženský tolik nechrápou a pak řekla Blance, ať mu hodí na xicht hadr a řekne mu, ať si lehne na břicho. Někdy pak konečně přišel toliko vytoužený spánek. “Ráno” Blanka řekla, že mu ten hadr pak sundala, protože měla strach, že se udusí. ;D

Další noc jsme se bavili jako divné obludárium, aneb:

“Američani si sami shodili dvojčata”

“Jsme vyjímeční, nikdo z nás tu není normální, průměrnej…”

“Přistáli amíci vážně na Měsíci?”

“Američani sou svině. Já je nemám rád. Fakt je nemám rád.”

Škoda, že jsme si to celý nenahráli. Kdyby nás poslouchal někdo cizí, řekne si, že jsme ze cvokhauzu.

Opila jsem se jednou. Poslední noc, protože jsem musela vypít všechno, co jsem si přivezla, abych to další den nemusela výzt domů. Hráli jsme hru Přátele, 18+ samozřejmě. Docela zábava. Kluci vyhráli, ale bylo to tím, že měli lepší otázky a víc otázek, který se týkaly všech holek, ne jen jedné, což znamená více bodů. Holčičí tým: Hořký číči. Kluci byly Šabáci.

My jako looseři, co prohrály, jsme měly zahrát scénku. Ale jelikož já jsem zrovna byla nějak opilá :D, dopadlo to tak, že jsem si po skončení hry dala jednu cherry a padla do postele. A nevstala jsem ani když přišel Koudy, chytil mě za nohy, házel se mnou a řikal: “šukej matraci!” Vnímala jsem to, ale neměla jsem sílu ani chuť vstát nebo reagovat. Tak se stalo to, že Katy šla poslední pařící noc spát v půl třetí, v botách, v brýlích… Jako to čuně z pajzlu od naproti.

A scénka: Andrea na sprej navlíkla kondom a na schodech vošukala Káťu. Viděla jsem to další den ráno na kameře. Vlastně si ještě i pamatuju, jak Koudel v noci volal na 1188 (nebo je to 1180?!) a ptal se, kde je Venušin pahorek, že to tady řeší s klukama a nejsou si jistý. Prostě ožralý puboši v doznívání… Ale bylo to fajn.

Domů jsem si dovezla spálený záda a vědomí, že tím všechno končí, gympl, naše třída, my čytři holky… a že se moc neuvidíme. Do té doby mi to ještě tolik nedocházelo, a teď je na čase se stím vypořádat.

Our life is changing……Get used to it!

Poslední komentáře
04.09.2008 14:46:38: ...s tou scénkou jsi mě pěkně naštvala, takhle jsme se s Káťou musely ztrapnit samy. No ale stejně t...