This is my life...

o mně a mých tajnostech

AKCE

Titanic

25.8.2008

Po dlouhé době jsme s rodiči zas vyrazili na výlet. Tentokrát na výstavu Titanicu v Praze.

Bohužel máme asi jen dvě fotky a to ještě jen z úplného začátku akce. Protože baterky ve foťáku byly vybitý pravděpodobně ještě z mého výletu v zoo v Drážďanech a záhadným způsobem byly vybitý i náhradní. Málem nás trefilo.

Jinak ale ta výstava byla super, pro mě i lepší než "The Bodies", na kterých jsem byla v Praze a v Lipsku. Bylo toho míň a nebylo tam tolik lidí. Po bodies jsem byla otrávená a unavená, i když to taky stálo za to. Vždyť jsem vždycky chtěla bejt patolog. :)

Všechno jsem četla, líbilo se mi, jak jsme dostali každý palubní lístek, hráli jsme někoho z Titanicu, dozvěděli jsme se o té osobě základní informace a na konci prohlídky jsme zjistili, jestli jsme byli zachráněni nebo ne.

Já jsem byla 29letá Švédka, měla jsem čtyři děti a jela jsem za manželem, který dělal řidiče v Chicagu. Byla jsem ve třetí třídě, kde byla mnohem nižší pravděpodobnost, že přežiju. No a samozřejmě jsem nepřežila. I když jsem měla 4 děti, asi jsem se nestihla dostat z podpalubí.

Musím říct, že bylo i zvláštní dívat se na předměty nebo části lodi, které byly asi 5 kilometrů pod vodou v oceánu. A pak je někdo vytáhl. Bylo to tajemnější než preparovaná těla.

I atmosféra byla jiná, tajuplné zvuky, tma, jen předměty byly osvícené. A hodně asi dělalo i to, že nás tam bylo málo.

Po Titanicu jsme to rozjeli ve velkém. Vydali jsme se nakupovat směr IKEA a na závěr KIKA.

V IKEI jsme strávili asi tři hodinya nakupovali mi věci do kolejního bytu... nádobí, závěsy, koberec, doplňky... Já a mamka jsme byly ve svým živlu. Měla jsem plnej košík. Na KIKU už nám nezbylo moc energie, tak jsme jí jen rychle prolétly. Ale i tak jsem si stihla koupit dost ujetej obraz s Buddhou a rámeček na fotku.

Tenhle výlet byl vážně super. A mám dost věcí do bytu. Už abych se stěhovala. Zabírá mi to tu půlku pokoje doma. Ještě týden a pak už nebude. :)))

Poslední komentáře
21.12.2014 20:03:00: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz www.krasa365.cz www.orifl...