This is my life...

o mně a mých tajnostech

2009

Osamělá noc

Příklad toho, co dokáže trocha alkoholu a špatná nálada... fyzikální deprese hadr.

9.9.2008, vlastně 10.9.2008

Dnes. Osamělá noc. Plná sklenice mandlového pokušení už se pomalu vyprazdňuje. Mám strašnou chuť povídat si, aspoň sama se sebou. Všechno se mě, jistoty mizí. Nový svět přichází.Mám strach, že se ztratím a už se nikdy nenajdu.

Všichni mě opouště. Všichni, které miluji. Musí. A brzy přijde srdce trhající odcizení, prázdná slova. Je těžké se s tím vyrovnat. Bolí jít dál. Sama….

Už za týden. Přesně za týden to přijde. Nové prostředí. Seznamování. Nové sbližování. Nenávidím to!

Zvláštní… Chybí mi slova. Sklenice je prázdná.

Life sucks and then you die.

Jak trefné. Realita smrdí a přitom je tak krásná.

Das Leben ist ein Scheißspiel, aber die Grafikauflösung ist geil!

Mám chuť na “cherry”, mám chuť na kafe. Ale mám jen mandlový likér. Sladké, hořké…. Jak rychle se sladké přejí, když jej nemáme s čím porovnat.

Za oknem blikají světla, náhrdelník z perel na velké černé obludě. A já se děsím, tolik se děsím toho, co přijde. Nemůžu dýchat. Ale…dýchám! Nemůžu ráno otevřít oči, probudit se ze snu, ale stejně vstávám. Chci se schoulit, schovat, utéct zpět. Zpět do uplynulého školního roku. Zůstat s vámi.

Zase jedna z těch podivných nálad. Nejspíš to bude tím, že už moc dlouho čekám na přestupní stanici. A čekám, až konečně přijede ten nový vlak a já budu moci nasednout. Euro-city. Mít zpoždě, asi zešílím….

 

 

 

 

 

 

 

 

Life sucks and then you die…

Žádné komentáře